demo-attachment-3038-Ellipse-30

Szkoła Języka Angielskiego DOT

Jesteśmy nowoczesną Szkołą Języka Angielskiego, od 2019 roku znajdujemy się w sercu Toszka, ul. Gliwicka 13, obok Polo Market.

Zajęcia prowadzimy w nowocześnie wyposażonych salach językowych, dzięki temu dzieci korzystają z ekranów multimedialny i licznych pomocy naukowych.

Znajdziesz nas również w Wielowsi, ul. Główna oraz Świbiu, ul. Szkolna.

Oferta edukacyjna

Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci 2-7 lat licencjonowaną metodą Teddy Eddie.
 
 
 
Zajęcia dla dzieci i młodzieży 2-7 klasa prowadzone są według autorskiej Ścieżki Rozwoju Językowego DOT Kids we współpracy z wydawnictwem Macmillan. 
 
 
Wszystkie zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach 8 dzieci, dzięki temu każde dziecko czuje bezpiecznie i jest indywidualnie traktowane.
 
Naszym głównym, najważniejszym zainteresowaniem pozostaje język angielski, ćwiczymy umiejętności językowe także podczas kreatywnych sobót oraz wakacyjnych warsztatów. Dzieci świetnie się bawią, a jednocześnie utrwalają język angielski.

Zestaw kursanta

Wszystkie dzieci otrzymują bogaty zestaw kursanta, w skład którego wchodzą wszystkie materiały edukacyjne jakich będą potrzebować w czasie trwania kursu. Nasze certyfikowane zestawy, przygotowane we współpracy z wiodącymi specjalistami od edukacji, to nie tylko książka i zeszyt, ale także dostęp do aplikacji online. Opłaty za zestaw w kwocie 100 zł na konto dokonują rodzice w momencie podpisania umowy.

Cennik

Serdecznie zapraszamy na lekcje pokazowe oraz do przetestowania naszej oferty dzięki bezpłatnymi pierwszemu tygodniowi zajęć. Dla komfortu naszych uczniów, każdy może zrezygnować bez opłat do końca pierwszego tygodnia zajęć. Brzmi uczciwie, prawda?

Cennik

Dla naszych kontynuujących uczniów mamy zawsze niższe ceny, zgodnie z informacjami przekazywanymi do końca roku szkolnego. Dla wszystkich rodzeństw obowiązuje zniżka -50zł dla drugiego i każdego kolejnego dziecka. Program PRZYJACIEL DOT to możliwość obniżenia ceny kursu nawet o 500 zł, wystarczy aby rodzic nowego kursanta powołał się na Państwa przy zapisie.

Zapisy

Prowadzimy otwartą rekrutację, co oznacza w praktyce, że można dołączyć w każdym momencie roku szkolnego. Wierzymy w teorię /gąbeczek językowych/ co oznacza, że dzieci chłoną wiedzę językowa przy każdej okazji i błyskawicznie nadrabiają zaległości.

504 351 741

Osiągnięcia

Możemy pochwalić się ponad 90% kontynuacją naszych uczniów, a wynik egzaminu 8 klasy wśród naszych podopiecznych to 89% procent. Nasza szkoła została również Laureatem Orłów Edukacji 2022, zajmując zaszczytne pierwsze miejsce w powiecie gliwickim.

Laureat Orły

Często zadawane pytania

1. Jak dokonywać płatności i podpisać umowę?

Jesteśmy nowocześni i ekologiczni, umowy podpisujemy więc online. Aby podpisać umowę wystarczy kliknąć i udzielić zgody.
Płatność zgodna z cennikiem obowiązuje do 10-ego każdego miesiąca na konto podane w umowie. W pierwszym miesiącu płacą Państwo ratę wyrównawcza, tylko za faktycznie wykorzystane zajęcia. Przelew należy opisać IMIENIEM I NAZWISKIEM dziecka oraz nazwą MIEJSCOWOŚCI w której uczy się dziecko.

2. Co w przypadku rezygnacji?

Zapraszamy do przetestowania naszej oferty dzięki bezpłatnymi pierwszemu tygodniowi zajęć. Dla komfortu naszych uczniów, każdy może zrezygnować bez opłat do końca pierwszego tygodnia zajęć. Brzmi uczciwie, prawda? W przypadku rezygnacji w trakcie kursu, obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia.

3. Co w przypadku nieobecności dziecka na zajęciach?

Zgodnie z naszą teorią /gąbeczek językowych/ pojedyncze nieobecności nie utrudniają dziecku podążania za grupą, proszę pamiętać że mamy aż 60 jednostek zajęć w kursie! W przypadku dłuższych nieobecności, proponujemy indywidualne konsultacje. Zachęcamy też do korzystania w domu z materiałów z zajęć udostępnionych przez lektora (aplikacje Navio i plac zabaw Teddy Eddie). Nieobecność na zajęciach nie jest przesłanką do obniżenia opłaty.

4. Czy jest możliwość przeprowadzania dziecka na zajęcia?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, dzieci przeprowadzamy bezpośrednio ze szkoły lub przedszkola, w tych miejscowościach gdzie pozwala na to odległość. Rodzice zostawiają w szkole lub przedszkolu zgodę na odbiór dziecka przez pracownika Szkoła Językowa DOT oraz dokonują dodatkowej opłaty 10 zł miesięcznie.

5. Bezpieczeństwo na zajęciach

W trosce o bezpieczeństwo prosimy o przyprowadzanie dzieci na zajęcia punktualnie, dzieci nie mogą bez opieki poczekać pod salą na początek zajęć. Na zajęciach za bezpieczeństwo dzieci odpowiada lektor prowadzący, dzieci nie mogą opuszczać sali podczas zajęć. Wszystkie dzieci podczas zajęć są objęte ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków.

6. Jak mogę uzyskać informacje na temat postępów dziecka?

Każda grupa dzieci ma założoną, w ciągu pierwszego tygodnia zajęć, indywidualną grupę na WhatsApp, tam znajdujemy wszystkie bieżące informacje o godzinach zajęć, przypominajki o wolnych dniach, informacje o odrabianiu zajęć. Po każdych zajęciach lektor przekazuje na whatssup informacje czego nauczyły się dzieci. Możemy również zapytać lektora o postępy dziecka w wiadomości prywatnej.

Lokalizacja

Od 2019 roku prowadzimy zajęcia w:
- Toszku, ul. Gliwicka
- Wielowsi, ul. Główna
- Świbiu, ul. Szkolna.

Kontakt

W kwestiach związanych z organizacją zajęć i metodyką +48 504 351 741

W kwestiach płatności i umów +48 509 796 065

Email:

barbara.zorawik@gmail.com

sekretariat@szkoladot.pl

Telefon:

+ 48 504 351 741

Adres:

- Toszek, ul. Gliwicka
- Wielowieś, ul. Główna
- Świbia, ul. Szkolna.