Szkoła Języka Angielskiego DOT

Każdy człowiek jest sumą pewnych talentów. A nam zależy na poznaniu ich w pierwszej kolejności. Bo to na Twoich talentach bazujemy podczas tworzenia indywidualnej ścieżki rozwoju lektora. Takiej, której horyzont, czyli Twój cel – widać bez użycia lornetki.

Kilka słów o naszej szkole

Naszym marzeniem było stworzenie przyjaznej, nowoczesnej szkoły, która:

- bazuje na najskuteczniejszych, nowoczesnych metodach, bez siedzenia w ławkach i szkolnej nudy,
- korzysta z interaktywnych rozwiązań,
- ma najlepszych lektorów pod słońcem, pełnych ciepła, energii, empatii i zaangażowania,
- ma klarowne ścieżki językowe nastawione również na ultraambitnych kursantów, którzy chcą zdobywać językowy Everest,
- potrafi motywować swoich uczniów do poszerzania horyzontów i daje pretekst, by sięgać po więcej, staje się dla kursantów drugim domem, a lektorzy i opiekunowie są jak rodzina.

Zrobiliśmy to!

Dzięki temu DOT bardzo szybko się rozwija co roku otwieramy nowe oddziały, a pod naszymi skrzydłami uczy się ponad 100 dzieciaków.

Laureat Orły

Dlaczego zaangażowanie jest tak ważne?

Szczerze mówiąc, nie bardzo wierzymy w zewnętrzne formy motywowania. Dlatego do naszego Zespołu szukamy ludzi, którzy z natury są zmotywowani, chcą się czuć dumni z tego, co robią, a jak za coś się biorą, to wkładają w to całe serce i robią wszystko, by osiągać mistrzostwo w swojej dziedzinie. Nic poniżej nas nie interesuje. To nie jest szkoła i praca dla osób, które chcą pozostać na przeciętnym poziomie.

Co oznacza rozwój w DOT?

Od wszystkich naszych pracowników oczekujemy nieustannej chęci rozwoju. Wszyscy w Zespole jesteśmy “rozwojowcami”, inne osoby kompletnie się u nas nie odnajdą. Szukamy wyłącznie ludzi, którzy podobnie jak my, uważają, że własny rozwój jest jedną z najistotniejszych spraw w życiu i chcą doskonalić siebie w różnych, nie tylko zawodowych aspektach życia.

Co to oznacza w praktyce? Tworzymy warunki do takiego rozwoju (szkolenia, książki, praca indywidualna z trenerem mentalnym), ale również oczekujemy go od pracowników.

Poza tym oczekujemy rozwoju osobistego i ogólnego (np. umiejętności liderskich, komunikacyjnych) poza pracą – np. poprzez czytanie książek ogólnorozwojowych.

Dlaczego stawiamy na współpracę zamiast rywalizacji?

Większość nowych osób, które dołączają do naszego Zespołu, przeżywa szok, że atmosfera w firmie może tak wyglądać...
My naprawdę nie robimy nic szczególnego, ale faktem jest, że u nas nastawienie na współpracę nie jest sloganem na stronie internetowej, lecz naturalnym sposobem naszego funkcjonowania. Dlatego nasi pracownicy są dla siebie życzliwi, chcą sobie pomagać, wspierać się w trudnych sytuacjach, wspólnie rozwiązywać napotkane problemy.

Nikt tutaj z nikim nie rywalizuje, nie ma żadnych nagród za bycie lepszym od innych pracowników. Wszyscy gramy w jednej drużynie i mamy wspólne firmowe cele – a łatwiej je osiągnąć, gdy zrobimy to razem, niż gdy każdy będzie grał po swojemu.

Jak będzie dokładnie wyglądała moja praca jako lektora?

- poprosimy Cię o kwalifikowanie kursantów do grup w oparciu o gotowy placement test. Wszystko jest już przygotowane aby kursant trafił do najlepszej grupy
- Twoim zadaniem będzie przygotowanie zajęć zgodnie ze standardami szkoły oraz metodą nauczania Teddy Eddie lub DOT Kids, w obu przypadkach lektor dostaje gotowe materiały tak więc średni czas przygotowania do zajęć to zaledwie 5 minut, wystarczy popatrzeć jak robi

- regularne spotkania metodyczne aby pomóc w rozwiązaniu problemów, bo zawsze jakieś będą, jesteśmy na to przygotowani. Twój rozwój jest dla nas naprawdę ważny.

- zachęcamy do podnoszenie kwalifikacji, zgodnie z systemem szkoleniowym DOT lektorzy sami wybierają sobie szkolenia w których chcą wziąć udział, ich koszt w 100% pokrywamy
- zadbaj o przyjazną komunikację z zespołem. Zachęcamy do realizacji dodatkowych projektów np. kreatywne soboty lub wakacyjne warsztaty jeśli tylko masz na to ochotę
- prosimy utrzymuj standard wyposażenia metodycznego sal, pozostawiaj sale w należytym ładzie, zawsze warto pomyśleć, że ktoś przyjdzie po nas prowadzić zajęcia, a jesteśmy przecież jedną drużyną.

Warunki zatrudnienia

Czas pracy: w zależności od Twojej dostępności, weekendy wolne

Wynagrodzenie: od 50-75 zl brutto w zależności od rodzaju i długości zajęć.

Umowa: umowa zlecenie lub b2b – z 3 miesięcznym okresem próbnym oraz miesięcznym okresem wypowiedzenia

Jak przebiega ścieżka kariery w DOT?

Zacznijmy od tego, że fundamentem rozwoju nie jest rywalizacja, a współpraca.

Dzisiaj możesz zaczynać jako stażysta czyli początkujący lektor, ale wiedz, że tych szczebli kariery jest u nas sporo. Od Twojego zaangażowania i nakładu czasu pracy zależy, kiedy staniesz się Opiekunem Metody.

● Lektor Stażysta
● Lektor DOT
● Starszy lektor
● Opiekun metody

Mamy dokładny plan Twojego rozwoju. Jeśli tylko czujesz, że jesteśmy odpowiednim miejscem dla Ciebie, to wspólnie możemy popłynąć po sukces.

Od 2019 roku prowadzimy zajęcia w:
- Toszku, ul. Gliwicka
- Wielowsi, ul. Główna